Tajfutásért-Pécs - A hétvégéről

fooldal

A hétvégéről

Hétvégén 3 helyen is érintett volt a pécsi Tájfutás.

1./ Lahti testvérváros s tájfutó klubja vendégként idén is meghívott a JUKOLA 7 fős nagy nemzetközi váltóversenyére Lahti csapatába a PVSK kitűnőségeit : Viniczai Csenge, Kovács Filoména és Baumholczer Máté személyében. Csenge kezdőfutó volt (megtudta, megtapasztalta mi is igazi tömegrajt...) Máté pedig a rangos befutó szakaszt kapta. Mindhárman helytálltak.

2./ Most, június 18-19.-én a horvátok Varazsdin-Toplice helyszínnel WRE futam ranggal Thermenland Cup sorozatban a hazaiak mellett osztrák,szlovén,magyar s,Hongkongi futók álltak rajthoz.
Pataki Réka az N21Elit WRE futamot nyert normál majd másnap középtávon is. Ez utóbbin Domján Zsuzsi 2. lett.

3./ Vasárnap 25 pécsi futó indult Kaposvárott Somogy megyei Nyílt Rövidtávú bajnokságán.(12 fő POEÜ , 9 fő PVSK, 4 fő PVM )