Tajfutásért-Pécs - Kezdőoldal

fooldal

Kora őszi versenyek

Megjelentek a kora őszi versenyek kiírásai:

 

                                                                 

bolya

Bm.-Sm. Rövidtávú Bajnokság augusztus 27.-én (szombat):

kiírás

értesítő

rajtlista

sprint eredmények

sprint részídős

eredmények

 váltó eredmények  váltó részidős eredmények  képek a mai napról

 

 

Kertész Kupa augusztus 28.-án (vasárnap):

részletesen (értesítő,rajtlista,eredmények,képek) a  Pécsi Vörös Meteor honlapján

 

 

Kikerics Kupa szeptember 04.-én (vasárnap):

kiírás

értesítő

rajtlista

eredmények

váltó eredmények

 

Nagy Balázs képei a Kikerics Kupáról. 

 

 

A hétvégéről

Hétvégén 3 helyen is érintett volt a pécsi Tájfutás.


1./ Lahti testvérváros s tájfutó klubja vendégként idén is meghívott a JUKOLA 7 fős nagy nemzetközi váltóversenyére Lahti csapatába a PVSK kitűnőségeit : Viniczai Csenge, Kovács Filoména és Baumholczer Máté személyében. Csenge kezdőfutó volt (megtudta, megtapasztalta mi is igazi tömegrajt...) Máté pedig a rangos befutó szakaszt kapta. Mindhárman helytálltak.


2./ Most, június 18-19.-én a horvátok Varazsdin-Toplice helyszínnel WRE futam ranggal Thermenland Cup sorozatban a hazaiak mellett osztrák,szlovén,magyar s,Hongkongi futók álltak rajthoz.
Pataki Réka az N21Elit WRE futamot nyert normál majd másnap középtávon is. Ez utóbbin Domján Zsuzsi 2. lett.


3./ Vasárnap 25 pécsi futó indult Kaposvárott Somogy megyei Nyílt Rövidtávú bajnokságán.(12 fő POEÜ , 9 fő PVSK, 4 fő PVM )

racz testverek


Pécsi nyertesek :
PVSK-ból: N21: Péley Dorka F21: Turcsán Gábor, F45: Rosinger Zsolt, F12: Rácz Mátyás,
POEÜ: N10: Rácz Katinka, N35: Rácz Eszter, N55: Szentes Anna
Sprint Váltó: 1. PVSK (Turcsán János s Turcsán Gábor)
Nyílt kezdők: 1. POEÜ (Rácz testvérek )

Képek az eredményhirdetésről.

 

 

Éjszakai Országos Bajnokság 2016

2016 eob

 

Szombat este esőben, az ázott Zsana térségében jelentős pécsi sikerekkel került megrendezésre az idei Éjszakai Országos Bajnokság, melyen a 3 pécsi klub összesen 35 versenyzővel vett részt.

Baumholczer Mátéval az élen a pécsiek 4 bajnoki aranyérmet,2 ezüstérmet s további 9 bajnoki pontot érő IV-VI.helyezést szereztek az egyes korcsoportokban.

 

Bajnoki címet nyertek: Baumholczer Máté (PVSK) F21A, Viniczai Ferenc(PVSK) F50, Bótor Barbara(PVSK) N40,Varga György (POEÜ) F75,

Bajnoki ezüstérmes: Viniczainé Kovács Ildikó ( PVSK) N45 és Mátyás Ildikó (PVM) N50.

 

További bajnoki pontszerzők :

IV.helyezettek: N20A: Viniczai Csenge( PVSK), N35: Rácz Eszter(POEÜ) N60: Mező Èva (PVM),

 V.helyezettek: N20A:Becze Rita (PVSK),         N21A:Kovács Filoména (PVSK), F45: Pataki Gábor (PVSK),

VI.helyezettek: N20A: Szuromi Luca (PVSK),     F18A:Szuromi Mátyás (PVSK), F75: Ijjász István (PVSK).

 

Baranya megyei Középtávú és Váltó Bajnokság

2016. június 4. (szombat )

 

Megjelen a kiírás, értesítő!

 

bolya

 

 

 

  

kiírás

értesítő

rajtlista

eredmények

Középtáv

Váltó

Váltó (futónként)

részidős eredmények:

Középtáv

Váltó 

 

 A váltóhoz nevezési lap letölthető innen doc ill. pdf formátumban !

 

 

 

 

Pályaadatok

 

Középtávú

Kategória

Táv (km)

Szint(m)

Ep

Kategória

Táv (km)

Szint(m)

Ep

F10D,F12D

3,2/2,3

65

6

N10D,N12D

3,2/2,3

65

6

F12C

1,9

65

6

N12C

1,9

65

6

F14B

3

120

9

N14B

2,4

80

7

F16B

3,9

170

9

N16B

3

120

9

F18B

5,2

200

14

N18B

3,9

170

9

F21B

5,2

200

14

N21B

4

220

10

F35

4

220

10

N35

3

120

9

F45

4

220

10

N45

3

120

9

F55

2,7

100

10

N55

2,4

80

7

F65

2,7

100

10

Nyílt

2,4

80

7

F75

2,4

80

7

       

 

Váltó

Kategória

Táv(km)

Szint(m)

EP

Nyílt könnyű

2,1

65

8

Nyílt technikás rövid pálya (R)

2,8

120

9

Nyílt technikás közepes pálya (K)

3,5

135

12

Nyílt technikás hosszú pálya (H)

4,1

145

15