Tajfutásért-Pécs - Bajnokaink 2016

buszke

Bajnokaink 2016

Bajnokaink 2016

 

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Bátaapáti

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Eger-Felsőtárkány

Sprint

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Normáltáv

   

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Zsana

F 21 A

Baumholczer Máté

PVSK

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör)

N 40 A

Bótor Barbara

PVSK

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Besztercebánya

F 14 E

Szuromi Áron

PVSK

N 16 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 40 A

Bótor Barbara

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Besztercebánya

F 145 A

PVSK

 
 

Pataki Gábor

 
 

dr. Pavlovics Gábor

 
 

Viniczai Ferenc

 

F 185 A

PVM (Pécsi Vörös Meteor)

 
 

Fluck István

 
 

Kóger Gyula

 
 

Kürti István

 

N 16 A

PVSK

 
 

Kovács Gréta

 
 

Viniczai Judit

 
 

Szuromi Hanga

 

N 20 A

PVSK

 
 

Becze Rita

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 

N 145 A

PVM

 
 

Csillag Vera

 
 

Lovas Ágnes

 
 

Mátyás Ildikó

 
 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Gyöngyös

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Mátrafüred

V 18 A

PVSK

 
 

Pataki Réka Dalida

 
 

Kovács Barnabás

 
 

Szuromi Mátyás

 
 

Szuromi Hanga

 

V 21 A

PVSK

 
 

Szuromi Luca

 
 

Kovács Bertalan

 
 

Baumholczer Máté

 
 

Viniczai Csenge

 
 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Csákberény

------

-------

-------

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Csákberény

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 16 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 20 E

Szuromi Luca

PVSK

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Buják

F 145

PVSK

 
 

Turcsán János

 
 

Pavlovics Gábor dr.

 
 

Viniczai Ferenc

 

N 125

PVSK

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Buják

N 21 A

PVSK

 
 

Szuromi Luca

 
 

Viniczai Csenge

 
 

Kovács Filoména

 

N 125 A

PVSK

 
 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 
 

Kovács Bernadett

 
 

Viniczainé Kovács Ildikó

 
 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

Csak belépés után lehet hozzászólni!