Tajfutásért-Pécs - Bajnokaink

buszke

Bajnokaink 2020


Bajnokaink 2020

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Várpalota-Tés

F 80 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportklub)

Országos Váltóbajnokság (VOB), Várpolata-Tés

N 105 A

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

Bótor Barbara

Viniczainé Kovács Ildikó

Benedek Virág

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Zalaegerszeg

N 45 A

Bótor Barbara

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Zalaegerszeg

V 195

PVM

Kürti István

Mező Éva

Tóth Jenő

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Bodoglár

---

---

---

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Bodoglár

---

---

---

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Pécs

N 50 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

F 80 A

Varga György

POEÜ

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Pécs

F 185 A

PVM

Szieberth Péter

Kóger Gyula

Kürti István

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

 

Bajnokaink 2019


Bajnokaink 2019

Tömegrajtos Csapat és Szenior Hosszútávú Egyéni Országos Bajnokság, Harangod

---

---

---

Országos Diákolimpia, Tatabánya

Sprint

---

---

---

Normáltáv

FV

Szuromi Áron

Szent Mór Iskolaközpont, Pécs

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Öskü

F 50 A

dr. Pavlovics Gábor

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 40 A

Benedek Virág

PVSK

N 50 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Országos Váltóbajnokság (VOB), Öskü

N 145 A

PVM

Tóth Marianna

Lovas Ágnes

Mátyás Ildikó

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Pomáz

---

---

---

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Pomáz

---

---

---

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Kaposvár

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Kaposvár

----

---

---            

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Losonc

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 80 A

Varga György

POEÜ

N 40 A

Benedek Virág

PVSK

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Losonc

N 105 A

PVSK

Bótor Barbara

Benedek Virág

Huszár Petra

Gratulálunk a Bajnokoknak!

         

 

Bajnokaink 2018


Bajnokaink 2018

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Velem

N 45 A

Bótor Barbara

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 50 A

Csillag Vera

PVM  (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

 

Országos Diákolimpia, Veszprém - Eplény

Sprint

---

---

---

Normáltáv

   

F V.

Szuromi Áron

Szent Mór Iskolaközpont

 

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Orfű (Rácz-tanya)

F 20 A

Szuromi Mátyás

PVSK

F 50 A

Pataki Gábor

PVSK

F 65 A

Tóth Jenő

PVM

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Csákvár

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Váltóbajnokság (VOB), Csákvár

N 145 A

PVSK

Turcsánné Cseh Erzsébet

Kovács Bernadett

Viniczainé Kovács Ildikó

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Miskolc

N 20 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 55 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Miskolc

----

---

---              L

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Apátistvánfalva

N 45 A

Kovács Bernadett

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 55 A

Szieberth Péter

PVM

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Kiskunmajsa

N 20 A

PVSK

Szuromi Hanga

Pataki Réka Dalida

Kovács Gréta

N 145 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Kiskunmajsa

N 20 A

PVSK

Szuromi Hanga

Pataki Réka Dalida

Kovács Gréta

N 145 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Kiskunmajsa

N 120 A

PVSK

Huszár Petra

Benedek Virág

Bótor Barbara

N 150 A

PVM

Mátyás Ildikó

Lovas Ágnes

Csillag Vera

Gratulálunk a Bajnokoknak!

         

 

Bajnokaink 2017

 

Bajnokaink 2017

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOB), Bér-Virágospuszta

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK (Pécsi Vasutas Sportkör)

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Sopron

Sprint

---

---

---

Normáltáv

   

F IV.

Szuromi Áron

Mandulafa Waldorf Ált. Iskola

 

Országos Éjszaki Bajnokság (OÉB), Visegrád

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Bükkszentlászló

F 50 A

Viniczai Ferenc

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ (Pécsi Orvos-Egészségügyi Sportkör)

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Váltóbajnokság (VOB), Bükkszentlászló

F 145 A

PVSK

dr. Kovács Ferenc

Viniczai Ferenc

dr. Pavlovics Gábor

N 105 A

PVSK

dr. Kovács Bernadett

Benedek Virág

Bótor Barbara

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Gyula

F 50 A

Pataki Gábor

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Gyula

V 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Áron

Kovács Barnabás

Szuromi Hanga

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Szárliget

N 21 A

PVSK

Kovács Filoména

Szuromi Luca

Viniczai Csenge

N 125 A

PVSK

Viniczainé Kovács Ildikó

Turcsánné Cseh Erzsébet

dr. Kovács Bernadett

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Szárliget

F 20 A

PVSK

Gyenizse-Nagy Balázs

Ormándi Lázár

Ortmann András

F 185 A

PVM (Pécsi Vörös Meteor Sportkör)

Kürti István

Kóger Gyula

Tóth Jenő

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Kiskunmajsa

N 20 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 21 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Kiskunmajsa

-----

-----

-----

Gratulálunk a Bajnokoknak!