Tajfutásért-Pécs - Akikre büszkék vagyunk

buszke

Bajnokaink 2009

                                    Bajnokaink 2009

 

 

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Salgótarján

F 18 E

Baumholczer Máté

Pécsi Vasutas Sportkör

N 20 E

Péley Dorottya

PVSK

N 35 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Komló

F 18A

Baumholczer Máté

PVSK

F70

Varga György

POEÜ

N 18A

Kovács Filoména

PVSK

N 20A

Péley Dorottya

PVSK

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Pécs

F16

PVSK

 

 

Kazal Márton

 

 

Péley Domokos

 

 

Nagy Attila

 

F20

PVSK

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Baumholczer Máté

 

 

Hardi Balázs

 

N18

PVSK

 

 

Kovács Filoména

 

 

Lajos Luca

 

 

Reisinger Rita

 

N21

PVSK

 

 

Péley Dorottya

 

 

Domján Zsuzsanna

 

N125

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Mátyás Ildikó

 

F205

PVSK

 

 

Ijjász István

 

 

Kovács László dr.

 

 

Zolarek István

 

Országos Diákolimpia, Nagymágocs-Ásotthalom

Rövidtáv

 

N V

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

Váltó

 

 

Női

Baranya Megye

 

 

Viniczai Csenge

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

 

Lajos Luca

Kereskedelmi és Vendégl. Szakközépiskola

 

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

Fiú

Baranya Megye

 

 

Turcsán Gábor

Leőwey Klára Gimnázium

 

Kazal Márton

PTE Deák F. Általános Iskola

 

Baumholczer Máté

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium

Normáltáv

 

N II

Pataki Réka Dalida

Jókai úti Általános Iskola

N III

Szuromi Luca

Janikovszky Általános Iskola, Kozármisleny

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Aggtelek

F40 A

Dr. Pavlovics Gábor

 Pécsi Vörös Meteor

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Pusztamarót

F16 E

Kazal Márton

Pécsi Vasutas Sportkör

F18 E

Baumholczer Máté

PVSK

F40 A

Kovács László ifj., dr.

PVSK

N14 E

Szuromi Luca

PVM

N21 E

Domján Zsuzsanna

PVSK

N40 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N50 A

Mező Éva

PVM

Országos Váltóbajnokság (VOB), Pusztamarót

F 16

PVSK

 

 

Nagy Attila

 

 

Kazal Márton

 

 

Péley Domokos

 

N 14

PVSK

 

 

Becze Rita

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Viniczai Csenge

 

N 105

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Mátyás Ildikó

 

Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság (ONEB), Szögliget

F 16 E

Péley Domokos

PVSK

F 18 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 20 E

Turcsán Gábor

PVSK

N 14 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 20 E

Péley Dorottya

PVSK

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Ágasegyháza

Férfi

PVSK

 

 

Baumholczer Máté,     Kovács Bertalan,    Péley Domokos,           Turcsán Gábor,    Vonyó Péter

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Ágasegyháza

F 20

PVSK

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Kovács András

 

 

Baumholczer Máté

 

F 145

PVM

 

 

Kürti István

 

 

Kóger Gyula

 

 

Pavlovics Gábor

 

N 105

PVM

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Csillag Vera

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

 

Bajnokaink 2008

                                    Bajnokaink 2008

 

 

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Patca

F 18 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 45 A

Szieberth Péter

PVM

N 20 E

Péley Dorottya

PVSK

N 35 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 40 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

 

 

Országos Diákolimpia, Salgótarján

Rövidtáv

 

F III

Kovács Bertalan

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

F IV

Péley Domokos

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

F V

Baumholczer Máté

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium

Váltó

 

 

Női

Baranya Megye

 

 

Viniczai Csenge

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

 

Lajos Luca

Kereskedelmi Szakközépiskola

 

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

Fiú

Baranya Megye

 

 

Turcsán Gábor

Leőwey Klára Gimnázium

 

Péley Domokos

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

 

Baumholczer Máté

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium

Normáltáv

 

F IV

Kazal Márton

PTE Deák Fernc Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.

N II

Viniczai Csenge

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

N V

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

 

 

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Brenbergbánya

F 40 A

Dr. Pavlovics Gábor

PVM

N 20 A

Péley Dorottya

PVSK

 

 

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Vinye

F 14 A

Kazal Márton

PVSK

F 16 A

Baumholczer Máté

PVSK

N 16 A

Lajos Luca

PVSK

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

N 35 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

 

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Vinye

F 125

PVSK

 

 

Kovács Ferenc dr.

 

 

ifj. Kovács László dr.

 

 

Viniczai Ferenc

 

N 21 E

PVSK

 

 

Péley Dorottya

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Kelemen Bernadett

 

N 105

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Szolnok

F 14 A

Kazal Márton

PVSK

F 16 A

Baumholczer Máté

PVSK

F 20 A

Turcsán Gábor

PVSK

F 40 A

Viniczai Ferenc

PVSK

F 60 B

Lipp József

PVSK

N 16 A

Kovács Filoména

PVSK

N 40 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

 

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Tápiószentmárton

F16

PVSK

 

 

Péley Domokos

 

 

Nagy Attila

 

 

Baumholczer Máté

 

N105

PVM

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Csillag Vera

 

N21

PVSK

 

 

Péley Dorottya

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Kelemen Bernadett

 

 

 

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Csesznek

F14

PVSK

 

 

Etlinger János

 

 

Kazal Márton

 

 

Kovács Bertalan

 

F16

PVSK

 

 

Baumholczer Máté

 

 

Nagy Attila

 

 

Péley Domokos

 

F20

PVSK

 

 

Hardi Balázs

 

 

Lápossy Péter

 

 

Turcsán Gábor

 

N105

PVM

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Csillag Vera

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Csesznek

Férfi

PVSK

 

 

Kazal Márton,          Péley Domokos,       Baumholczer Máté,               Turcsán Gábor,       Vonyó Péter

Női

PVSK

 

 

Viniczai Csenge,      Lajos Luca,               Kovács Filoména,          Péley Dorottya,       Kelemen Bernadett

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Szelcepuszta

 

 

F 14 A

Kazal Márton

PVSK

F 16 A

Baumholczer Máté

PVSK

N 16 A

Kovács Filoména

PVSK

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!