Tajfutásért-Pécs - Akikre büszkék vagyunk

buszke

Bajnokaink 2014


Bajnokaink 2014

Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (HOEB), Fenyőfő-Vinye

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Diákolimpia, Pécs-Mánfa

Sprint

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

Normál

N VI.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

Váltó

Fiú

Baranya Csapata

Kovács Barnabás

Szuromi Áron

Kovács Bertalan

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Uzsa

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 75 A

Varga György

POEÜ

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Váltóbajnokság (VOB), Uzsa

N 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Luca

Viniczai Csenge

N 21 A

PVSK

Kelemen Bernadett

Kovács Filoména

Péley Dorottya

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Paks

N 45 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

N 50 A

Mátyás Ildikó

PVM

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Paks

N 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Luca

Viniczai Csenge

N 21 A

PVSK

Kelemen Bernadett

Kovács Filoména

Péley Dorottya

N 125 A

PVSK

Kovács Bernadett

Turcsánné Cseh Erzsébet

Viniczainé Kovács Ildikó

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Zsana

F 16 A

Szuromi Mátyás

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Rejtek

F 20 A

Kovács Bertalan

PVSK

N 45 A

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (ORVB), Miskolc

------

-----

-----

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Miskolc

N 18 A

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Luca

Viniczai Csenge

N 125 A

PVSK

Viniczainé Kovács Ildikó

Kovács Bernadett

Turcsánné Cseh Erzsébet

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (OEVB), Miskolc

Női

PVSK

Pataki Réka Dalida

Szuromi Luca

Viniczai Judit

Kovács Filoména

Viniczai Csenge

N 120 A

PVSK

Viniczainé Kovács Ildikó

Kovács Bernadett

Turcsánné Cseh Erzsébet

Gratulálunk a Bajnokoknak!

       

 

Bajnokaink 2013

Bajnokaink 2013

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Nyírbátor

N 18 E

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

Országos Diákolimpia, Miskolc - Bükkszentkereszt

Sprint

 

 

N V.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

Normál

 

 

N III.

Szuromi Hanga

Szent Mór Iskolaközpont

N V.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Váltó

 

 

Fiú

Baranya Csapata

Szuromi Mátyás, Szuromi Áron, Kovács Bertalan

Lány

Baranya Csapata

Pataki Réka Dalida, Szuromi Hanga, Viniczai Csenge

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Orfű

F 20 E

Kazal Márton

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 45

Dr. Pavlovics Gábor

PVSK

F 55

Kürti István

PVM

N 18 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 21 E

Kovács Filoména

PVSK

N 40

Viniczainé Kovács Ildikó

PVSK

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Héreg-Bajna

F 18 A

Kovács Bertalan

PVSK

F 21 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 14 A

Szuromi Hanga

PVSK

N 16 A

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Héreg-Bajna

N 14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Viniczai Judit

 

 

Szuromi Hanga

 

N 18

PVSK

 

 

Becze Rita

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Szuromi Luca

 

N 21

PVSK

 

 

Kertész Anikó

 

 

Péley Dorottya

 

 

Kovács Filoména

 

N 105

POEÜ

 

 

Rácz Eszter

 

 

Ajkai Adrienn

 

 

Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna

 

N 125

PVSK

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

F 20

PVSK

 

 

Péley Domokos

 

 

Nagy Attila

 

 

Kazal Márton

 

F 125

PVSK

 

 

Ifj. Dr. Kovács László

 

 

Pavlovics Gábor

 

 

Viniczai Ferenc

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Szentendre

F 18 E

Kovács Bertalan

PVSK

N 14 E

Szuromi Hanga

PVSK

N 16 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 45 A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Szentendre

N 14

PVSK

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Viniczai Judit

 

N 18

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Becze Rita

 

 

Vonyó Réka Virág

 

N 125

PVSK

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Tázlár

N 18

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Becze Rita

 

N 125

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Tázlár

Női

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Péley Dorottya

 

 

Szuromi Luca

 

 

 

 

N 120

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Turcsénné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Salgótarján

F 14 A

Kovács Barnabás

PVSK

N 14 A

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 16 A

Viniczai Csenge

PVSK

N 18 A

Szuromi Luca

PVSK

N 45 A

Csillag Vera

PVM

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

Bajnokaink 2012

Bajnokaink 2012

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Bér

N 18 E

Viniczai Csenge és Szuromi Luca

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Pirtó

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 18 E

Szuromi Luca

PVSK

N 55 A

Mező Éva

PVM

 

Országos Diákolimpia, Csákvár - Csákberény

Sprint

 

 

N IV.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

N V.

Szuromi Luca

Pécsi Művészeti Gimnázium

Normál

 

 

F III.

Kovács Barnabás

Szent Mór Iskolaközpont

N IV.

Viniczai Csenge

Szent Mór Iskolaközpont

Váltó

Baranya (Pataki Réka Dalida, Szuromi Luca, Viniczai Csenge)

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Szilvásvárad, Olasz-kapu

F 18 E

Kazal Márton

PVSK

F 75 A

Dr. Tihanyi László

POEÜ

N 14 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N 16 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Szilvásvárad, Olasz-kapu

N 14

PVSK

 

 

Viniczai Judit

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

N 16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Viniczai Csenge

 

N 21

PVSK

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

Kovács Filoména

 

 

Péley Dorottya

 

F 18

PVSK

 

 

Etlinger János

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Kazal Márton

 

F 125

PVSK

 

 

Dr. Kovács Ferenc

 

 

Rosinger Zsolt

 

 

Viniczai Ferenc

 

N 125

PVM

 

 

Csillag Vera

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Zánka

F18 E

Kazal Márton

PVSK

F45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N14 E

Pataki Réka Dalida

PVSK

N16 E

Szuromi Luca

PVSK

N20 E

Kovács Filoména

PVSK

N45 A

Turcsánné Cseh Erzsébet

PVSK

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Uzsa

F21

PVSK

 

 

Baumholczer Máté

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Kovács Róbert

 

N14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Judit

 

N16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Becze Rita

 

N21

PVSK

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

Péley Dorottya

 

 

Kovács Filoména

 

N125

PVSK

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Petőcpuszta

N16 E

Szuromi Luca

PVSK

N20 E

Kovács Filoména

PVSK

F14 E

Szuromi Mátyás

PVSK

F18 E

Kazal Márton

PVSK

F45 A

Ifj. Dr. Kovács László

PVSK

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Kab-hegy

F145

Pécsi Vörös Meteor

 

 

Szieberth Péter

 

 

Dr. Pavlovics Gábor

 

 

Kürti István

 

N125

Pécsi Vörös Meteor

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Lovas Ágnes

 

 

Csillag Vera

 

N14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Viniczai Judit

 

N16

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Becze Rita

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Kab-hegy

Női

Pécsi Vasutas Sportkör

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Kovács Filoména

 

 

Péley Dorottya

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

 

 

Bajnokaink 2011

Bajnokaink 2011

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Csákvár

F 18 E

Kazal Márton

PVSK

F 20 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Ágasegyháza

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 18 E

Szuromi Luca

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Diákolimpia, Nagykanizsa - Kistolmács

Sprint

 

 

F III.

Szuromi Mátyás

Janikovszky É. Ált. Isk., Kozármisleny

F VI.

Baumholczer Máté

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium

N VI.

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

Normál

 

 

F III.

Szuromi Mátyás

Janikovszky É. Ált. Isk., Kozármisleny

F V.

Kazal Márton

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma

N IV.

Szuromi Luca

Janikovszky É. Ált. Isk., Kozármisleny

Váltó

Baranya (Kazal Márton, Szuromi Mátyás, Baumholczer Máté)

Váltó

Baranya (Szuromi Luca, Viniczai Csenge, Kovács Filoména)

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Piliscsaba

F 16 E

Kovács Bertalan

PVSK

F 18 E

Kazal Márton

PVSK

F 20 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 14 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 20 E

Kovács Filoména

PVSK

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Piliscsaba

N 14

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Hamburger Ágnes

 

 

Szuromi Hanga

 

N 20

PVSK

 

 

Lajos Luca

 

 

Vonyó Réka Virág

 

 

Kovács Filoména

 

N 21

PVSK

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

Kelemen Bernadett

 

 

Péley Dorottya

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Vác

F 18 E

Kazal Márton

PVSK

F 20 E

Baumholczre Máté

PVSK

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 14 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Alsópetény

F16

PVSK

 

 

Etlinger János

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Tóth Péter

 

F 21

PVSK

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Vonyó Péter

 

 

Baumholczer Máté

 

N 14

PVSK

 

 

Szuromi Hanga

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Viniczai Csenge

 

N 20

PVSK

 

 

Kovács Filoména

 

 

Lajos Luca

 

 

Becze Rita

 

N 125

PVSK

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Pirtó

F 16 E

Kovács Bertalan

PVSK

F 20 E

Baumholczer Máté

PVSK

F 45 A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 14 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 16 E

Szuromi Luca

PVSK

N 21 E

Kelemen Bernadett

PVSK

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Gyöngyöstarján

N 14

PVSK

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Hanga

 

N 20

PVSK

 

 

Kovács Filoména

 

 

Lajos Luca

 

 

Becze Rita

 

N 125

PVSK

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Gyöngyöstarján

Női

PVSK

 

 

Pataki Réka Dalida

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Kovács Filoména

 

 

Péley Dorottya

 

Férfi

PVSK

 

 

Szuromi Mátyás

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Kazal Márton

 

 

Turcsán Gábor

 

 

Baumholczer Máté

 

N 120

PVSK

 

 

Turcsánné Cseh Erzsébet

 

 

Kovács Bernadett

 

 

Viniczainé Kovács Ildikó

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!

 

 

Bajnokaink 2010

                                    Bajnokaink 2010

 

 

 

 

Hosszútávú Országos  Egyéni Bajnokság (HOEB), Felsőcsöde

F 18 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 18 E

Kovács Filoména

PVSK

F 70 A

Varga György

POEÜ

 

 

 

Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság (OÉB), Ruzsa

F 18 E

Baumholczer Máté

PVSK

N 18 E

Kovács Filoména

PVSK

 

 

 

Országos Diákolimpia, Szuha - Mátraalmás

Sprint

 

 

F V.

Kazal Márton

 

F VI.

Baumholczer Máté

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium

N III.

Viniczai Csenge

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

N VI.

Kovács Filoména

Szent Mór Katolikus Általános Iskola

Váltó

Baranya (Kazal Márton, Kovács Bertalan, Baumholczer Máté)

 

Országos Középtávú Egyéni Bajnokság (KOB), Tázlár

F 18E

Baumholczer Máté

PVSK

F 40A

Viniczai Ferenc

PVSK

N 40A

Csillag Vera

PVM

N 45A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Váltóbajnokság (VOB), Tázlár

F 16E

PVSK

 

 

Németh Mihály

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Kazal Márton

 

F 18E

PVSK

 

 

Nagy Attila

 

 

Péley Domokos

 

 

Baumholczer Máté

 

 

 

 

N 105

PVM

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Csillag Vera

 

 

Országos Rövidtávú Bajnokság (ROB), Salgótarján

F 18A

Baumholczer Máté

PVSK

N 18A

Kovács Filoména

PVSK

N 45A

Mátyás Ildikó

PVM

 

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (POCSB), Salgótarján

F16

PVSK

 

 

Kazal Márton

 

 

Kovács Bertalan

 

 

Németh Mihály

 

N105

PVM

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Csillag Vera

 

 

Lovasi Katalin

 

 

Országos Nappali Egyéni Bajnokság (ONEB), Németbánya

F 16 E

Kazal Márton

PVSK

F 18E

Baumholczer Máté

PVSK

F 60

Fluck István

PVM

F 70

Vraga György

POEÜ

N 14 E

Viniczai Csenge

PVSK

N 18 E

Kovács Filoména

PVSK

N 35

Csillag Vera

PVM

 

Országos Csapatbajnokság (OCSB), Bánkút

N105

PVM

 

 

Mátyás Ildikó

 

 

Csillag Vera

 

 

Lovasi Katalin

 

N14

PVSK

 

 

Szuromi Luca

 

 

Becze Rita

 

 

Viniczai Csenge

 

N21

PVSK

 

 

Péley Dorottya

 

 

Kelemen Bernadett

 

 

Domján Zsuzsanna

 

 

 

 

Országos Egyesületi Váltóbajnokság (EVOB), Bánkút

Nők

PVSK

 

 

Becze Rita

 

 

Szuromi Luca

 

 

Viniczai Csenge

 

 

Kovács Filoména

 

 

Kelemen Bernadett

 

 

Gratulálunk a Bajnokoknak!